Bojové sporty v PrazeBox,Karate,Taekwondo,Jiu-Jitsu,Judo,Kick box,Aikido
Zobrazeny všechny záznamy
Praha 2

Aikido klub Praha

Adresa ČVUT Karlovo nám. 13
Praha 3

Beck Box Club Praha

Adresa Vinohradská 190
Popis Máme pro Vás připraveny lekce aerobiku, jógy, cyclingu a runningu pod vedením profesionálních trenérů. Na rozloze cca 4500 m2 jsou rozmístěny nejmodernější posilovací stroje od společnosti Panatta Sport a 13 solárií Ergoline a MegaSun s moderními funkcemi Aqua Fresh a Aroma. Skvěle relaxovat můžete i při floatingu.
Po cvičení a posilování nezapomeňte zajít do některého ze dvou barů. Můžete se ještě více dobít energetickými a osvěžujícími nápoji, nerušeně posedět, popovídat si s přáteli či navázat nové známosti.
Naše centrum myslí i na Vaši rodinu. Na nejmenší návštěvníky zde čeká pestrý dětský koutek o rozloze 150 m2.
Praha 4

ČESKÝ SVAZ FIGHTING JU-JITSU

Adresa Ke Krči 35/593 (ve dvoře domu)
Praha 4 (zobrazit na mapě)
Telefon 603 462 642
E-mail csfjj@ju-jitsu.cz
Popis Tréninky se konají na adrese: BUSHIDOKAI-PRAHA, malá tělocvična, v ulici Ke Krč 35/593, 147 00 Praha 4; Ve dvorku domu, v malé tělocvičně. Tel.: 603 462 642
Zápis do kurzů je možný v průběhu celého roku a probíhá 15 minut před zahájením každého tréninku.
Kvalitní výuku zajišťuje prof. Joachim Spiegler 6.Dan Ju-Jitsu, 2.Dan Judo a 1.Dan Karate-Do , Heinz Pritzl 7. DAN Ju-Jitsu, mezinárodní trener světové federace IJJF, Achim Hanke 7. DAN Ju-jitsu, Judo : mezinárodní trenér Německa a České Republiky.
Kromě pravidelných placených tréninků Fighting ju-jitsu, Duo ju-jitsu, judo a karate pro všechny zájemce a závodníky bojových sportů z celé České republiky realizujeme také otevřené Randori/Jigoku-Geiko, které jsou bezplatné a to každý třetí pátek v měsíci. Pro nečeleny ČSFJJ 40,- Kč/hod. Cílem tréninků je připravit sportovce nejen na soutěže v rámci České republiky, ale i na mezinárodní závody ve sportovním boji Fighting ju-jitsu a Duo ju-jitsu. Tréninků se samozřejmě mohou účastnit závodníci všech bojových sportů - judo, karate, taekwondo, musado, ju-jitsu a další.

Lanna Gym

Adresa Svatoslavova 7 (zobrazit na mapě)
Telefon 774302750
E-mail info@lannagym.cz
Popis Sportovní klub vhodný pro mládež již od 10let. Naše hlavní zájmy Muay thai, Thaiboxing, K-1, Box, MMA, dále kondiční trénink, Fit kickbox, Taebo, Sebeobrana. Náš hlavní směr výchova mládeže v aktivní sportovce přes amatérské soutěže třeba až do profesionálního ringu. Pro ty co nemíří tak vysoko zde máme možnost si zábavnou tréninkovou formou zvednout kondici a sebevědomí.
Praha 7

Zhai Hua Wushu Institute

Adresa Tusarova 1215/55
Popis Škola Taiji čínské mistryně Zhai Hua. Pořádáme kurzy a víkendové semináře Taijiquan, Shaolin Kung-fu i jiných stylů Wushu.
Celkem nalezeno 5 záznamů
Zobrazeny všechny záznamy

 
Všechna práva vyhrazena © Convex s.r.o., 2000 - 2012. Ve spolupráci s firmou Wedos
Optimalizováno pro Internet Explorer 5.5 a vyšší a Firefox 1.5 a vyšší s rozlišením min. 1024x768.
NAVRCHOLU.cz